Date Teams/Event Time Score Links
September
Fri. 1 vs. Ohio Christian Final L, 3-0
Sun. 3 at Oberlin Final L, 7-1
Wed. 6 at Ohio Wesleyan Final L, 6-1
Sat. 9 at Grace Bible (MI) Final - OT W, 2-1
Sat. 16 vs. Baldwin Wallace Final L, 5-0
Tue. 19 vs. Otterbein Final L, 4-1
Fri. 22 vs. Huntington Final L, 8-0
Tue. 26 at Heidelberg Final L, 1-0
Sat. 30 at Earlham * Final L, 2-1
 
October
Wed. 4 vs. Defiance * Final W, 3-1
Sat. 7 at Franklin * Final L, 7-0
Wed. 11 at Mt. St. Joseph * Final L, 4-0
Sat. 14 vs. Hanover * Final L, 2-0
Wed. 18 vs. Anderson (Ind.) * Final L, 4-0
Sat. 21 vs. Rose-Hulman * Final W, 1-0
Wed. 25 at Manchester * Final L, 2-1
Sat. 28 at Transylvania * Final L, 1-0
 
August
Fri. 31 at Ohio Christian Final L, 8-2
 
September
Sun. 2 vs. Goshen Final L, 5-0
Thu. 6 vs. Oberlin Final L, 3-1
Sat. 8 at Hiram Final W, 3-2
Fri. 14 vs. Grace Bible Final L, 4-3
Wed. 19 at Huntington Final L, 5-0
Sat. 22 at St. Mary's (Ind.) Final L, 2-0
Tue. 25 vs. Heidelberg Final - 2OT T, 0-0
Sat. 29 at Rose-Hulman * Final L, 4-0
 
October
Wed. 3 vs. Defiance * Final L, 2-0
Sat. 6 vs. Franklin * Final L, 7-2
Wed. 10 at Earlham * Final - OT L, 2-1
Sat. 13 at Hanover * Final L, 4-0
Wed. 17 vs. Mt. St. Joseph * Final L, 4-1
Sat. 20 vs. Transylvania * Final L, 5-0
Wed. 24 at Manchester * Final W, 2-1
Sat. 27 at Anderson (Ind.) * Final L, 4-0
 
August
Fri. 30 vs. St. Mary's (Ind.) Final L, 2-0
 
September
Sun. 1 at Oberlin Final L, 4-1
Wed. 4 at Goshen College Final - OT L, 2-1
Sat. 7 vs. Thiel Final W, 4-0
Thu. 12 at IU-Kokomo Final - 2OT L, 1-0
Sun. 15 vs. Hiram 2:00 PM
Wed. 18 at Grace Christian (MI) 5:00 PM
Sun. 22 vs. Muskingum 1:00 PM
Wed. 25 at Heidelberg 7:00 PM
 
October
Sat. 5 vs. Rose-Hulman * 1:00 PM
Wed. 9 at Defiance * 3:30 PM
Sat. 12 at Franklin * 6:00 PM
Wed. 16 vs. Earlham * 3:30 PM
Sat. 19 vs. Hanover * 1:00 PM
Wed. 23 at Mt. St. Joseph * 7:30 PM
Sat. 26 at Transylvania * 1:00 PM
Wed. 30 vs. Manchester * 3:30 PM
 
November
Sat. 2 vs. Anderson (Ind.) * 1:00 PM
* Conference
Bold team: Home event